Схвалено. Ще один поляк очолить українську держкомпанію

8 серпня 2017, 10:57
Наглядова рада Нафтогазу України одностайно погодила призначення Павла Юзефа Станчака (Pawel Stanczak) на пост президента ПАТ Укртрансгаз

Про це повідомила прес-служба Нафтогазу.

"Нафтогаз, як власник 100% акцій Укртрансгазу, затвердить це рішення відповідно до вимог статутів обох компаній", - йдеться в повідомленні.

Відео дня

Згідно з повідомленням НАК, Павло Станчак більше 25 років працює в галузі транспортування, розподілу та зберігання газу. У 2003-2004 роках Станчак у державній нафтогазовій компанії Польщі PGNiG відповідав за відділення функції оператора газотранспортної системи і утворення незалежного оператора ГТС Польщі Gaz-System S.A.

До 2008 року працював на посаді технічного директора - члена правління Gaz-System, де відповідав за розробку і виконання інвестиційних планів, поточну технічну підтримку газотранспортної системи, координацію процесів отримання дозволів та ліцензій з відповідними державними регуляторами та органами.

Зараз Станчак працює технічним директором - членом правління PGNiG Technologie S.A. і відповідає за проектування і будівництво нових газопроводів.

Крім того, Станчак здобув інженерно-технічну освіту в інституті ім. Еміліана Конопчинського (Варшава), закінчив Варшавський технологічний університет, Головний торговельний інститут (Варшава), отримав ступінь МВА у Бредфордському університеті та Академії Леона Козмінського (Варшава).

Нагадаємо, що в кінці квітня 2016 року Кабінет міністрів офіційно призначив головою Укрзалізниці поляка Войцеха Балчуна, який раніше очолював залізничну компанію Польщі PKP Cargo.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X