Ще один інтернет-оператор заявив про обшуки СБУ – ЗМІ

20 вересня 2017, 09:56
Ще однією телеком-компанією в офісі якої проводили сьогодні обшуки співробітники Служби безпеки України, став магістральний телеком-оператор Фіорднет

Про це повідомило джерело в компанії, пише liga.net.

Основний вид діяльності Фіорднет - надання послуг IP-транзиту на основі мережі Фіорд.

Компанія заснована у січні 2013 року. Її опорні вузли мережі розміщені у Лондоні, Амстердамі, Франкфурті, Стокгольмі, Києві, Москві і Санкт-Петербурзі.

Відео дня

Нагадаємо, що напередодні СБУ проводили обшуки в офісі одного з найбільших магістральних телеком-операторів Євротранстелеком.

Також повідомлялося, що з обшуками приходили і в інші компанії телеком-галузі. Йшлося про магістральних провайдерів і операторів інтернету.

Пізніше СБУ повідомила, що ряд телекомунікаційних провайдерів України здійснювали незаконну маршрутизацію інтернет-трафіку на окупований терористами "ДНР/ЛНР" Донбас, в анексований Крим і невизнане Придністров'я.

Нагадаємо, що в червні СБУ проводила обшуки у телеком-провайдера Wnet.

Тоді СБУ повідомила, що викрила механізм незаконного маршрутизації інтернет-провайдером Wnet (Дабл-Ю Нет Україна) трафіку на тимчасово окупований Крим в інтересах спецслужб РФ.

Український телеком-провайдер Wnet спростовував звинувачення СБУ в незаконній маршрутизації трафіку до Криму в інтересах російських спецслужб і інші звинувачення і оцінив фінансовий збиток від обшуків і вилучення обладнання у 3 млн грн.

Показати ще новини
Радіо NV
X