Ще один банк оголосили неплатоспроможним

0 коментувати
НБУ визнав банк неплатоспроможним у середу, 28 квітня
Фото: forbes.ua

НБУ визнав банк неплатоспроможним у середу, 28 квітня

Національний банк України визнав Банк Юнісон неплатоспроможним

Про це повідомила прес-служба регулятора.

З середини 2014 року НБУ вказував фінустанові на невідповідність структури його власності до вимог прозорості. На 1 січня того ж року акціонерами банку було дві юридичні особи, зареєстровані в Ліхтенштейні: компанія IDP Capital LTD (82,5% акцій) і компанія MCHL Finance LTD (17,5% акцій).

Банк не розголошував інформацію про акціонерів компаній через те, що учасниками кожної з них було понад 10 осіб, які не володіли часткою в 10 або більше відсотків.

"На сьогодні акціонерами Банку Юнісон є 11 компаній, зареєстрованих в Республіці Кіпр, жодна з яких не володіє часткою 10% або більше статутного капіталу банку. У кожній компанії є один кінцевий бенефіціарний власник фізична особа. Деякі з цих фізичних осіб у свій час були або зараз є членами наглядової ради Юнісона", – заявили в регуляторі.

Керівники Юнісона з середини 2015 року стверджували, що викупили банк у попереднього власника через те, що він не можу вести підприємницьку діяльність в Україні. А всі необхідні документи вони подавали в НБУ. Однак регулятор заборонив придбання істотної участі в зв'язку з тим, що фінансовий стан заявника не відповідає вимогам законодавства. Джерела походження їх власних коштів належним чином не підтверджені.

Більшу частину, 98,3%, вкладів відшкодує Фонд гарантування вкладів фізичних осіб в повному обсязі.

Це вже другий банк, який виводять з ринку через непрозорість структури власності – у лютому НБУ відніс до категорії неплатоспроможних банк ТК Кредит. Його клієнтам почали відшкодовувати кошти.

Хочете знати не тільки новини, а й що за ними криється?

Читайте журнал Новое Время онлайн.
Передплатіть зараз

Читайте 3 місяці за 59 грн

Читайте термінові новини та найцікавіші історії у Viber та Telegram Нового Времени.

Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів

Останні новини

ТОП-3 блога

Фото

ВІДЕО

Читайте на НВ style

Компанії/Ринки ТОП-10

опитування

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер: