Ще не кінець. Київ вирішив провести новий тендер на Wi-Fi в метро

13 лютого 2018, 11:46

Київська міська державна адміністрація (КМДА) має намір оголосити тендер на будівництво мережі Wi-Fi в київському метрополітені до кінця березня 2018 року.

Про це повідомив директор департаменту інформаційно-комунікаційних технологій КМДА Юрій Назаров, передають Українські Новини.

Умови тендеру будуть визначені пізніше, проте наразі основною умовою є надання доступу до мережі інтернет на безоплатній основі на всіх станціях метрополітену.

Відео дня

До тендеру будуть допущені міжнародні та українські компанії.

Раніше повідомлялося, що з 1 лютого 2018 року КМДА розірвала угоду з компанією Mosquito Mobile, яка виграла тендер на будівництво мережі Wi-Fi в Київському метрополітені у 2014 році.

Нагадаємо, що в грудні 2014 року КМДА та Фідомобайл (надає послуги під брендом Mosquito Mobile) підписали договір про будівництво мережі WiFi в Київському метрополітені.

Восени 2017 року стало відомо, що проект з будівництва мережі швидкісного Wi-Fi в київському метро заморожено.

Причиною стало те, що акціонер припинив фінансування. Нагадаємо, власник Mosquito - Олександр Адаріч, співвласник визнаного неплатоспроможним Фідобанку.

Про запуск Wi-Fi на перших станціях київської підземки два роки тому урочисто оголосив мер столиці Віталій Кличко. Проект Mosquito Mobile переміг у міському конкурсі ще у 2014 році. Крім швидкісного інтернету, його завданням було забезпечення відеоспостереження в метро.

Передбачалося, що мережа на всіх станціях запрацює до кінця 2016 року. Але цього так і не відбулося. У 2016 році Mosquito пробував заробляти на рекламі перед підключенням до мережі. У 2017 році реклама зникла.

На початку січня 2018 генеральний директор Київського інвестиційного агентства Олег Містюк заявив, що за останній рік Mosquito перестала займатися розширенням мережі WiFi в столичному метро через фінансові проблеми.

Показати ще новини
Радіо NV
X