Ще на рік. Парламент продовжив заборону на перевірки українського бізнесу

3 листопада 2016, 16:07
Верховна Рада України ввела мораторій на перевірки бізнесу до 31 грудня 2017 року

За закон про тимчасові особливості заходів державного контролю у сфері господарської діяльності №3153 проголосували 235 народних депутатів, передає liga.net.

Таким чином встановлюється мораторій на проведення органами державного контролю планових перевірок у сфері господарської діяльності до 31 грудня 2017 року.

Відео дня

При цьому мораторій не поширюється на відносини, які виникають при контролі, який здійснюють органи регулювання у сфері енергетики і комунальних послуг, ринку цінних паперів; перевірки, які проводять органи, що відповідають за безпеку і якість харчових продуктів.

Закон також не поширюється на сферу державного митного та експортного контролю, безпеки використання ядерної енергії, державного архітектурно-будівельного контролю, охорони навколишнього середовища та природних ресурсів, забезпечення захисту конкуренції у підприємницькій діяльності та у сфері держзакупівель.

Нагадаємо, що сьогодні, 3 листопада, Верховна Рада України також прийняла закон, яким скасувала квартальні перевірки українських підприємств.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X