Ще дві країни потрапили під обмеження ввезення птиці в Україну

30 листопада 2016, 18:43
228
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

Через випадки високопатогенного грипу птиці Україна забороняє імпорт м'яса з країн Європи

Держпродспоживслужба ввела обмеження ввезення в Україну птиці, продуктів та сировини з неї з Австрії, а також з деяких регіонів Німеччини

Про це повідомила прес-служба українського відомства.

Наголошується, що згідно з офіційною інформацією Всесвітньої організації охорони здоров'я тварин (МЕБ), на території Федеративної Республіки Німеччина реєструється поширення випадків високопатогенного грипу птиці.

"Враховуючи вищезазначене, а також беручи до уваги додаткову інформацію, надану компетентним органом вказаної країни щодо проведених заходів з регіоналізації/зонування, на додаток до попереднього рішення щодо обмеження ввезення в Україну птиці, продуктів та сировини з неї (за винятком продуктів та сировини, що пройшли обробку методом, який гарантує знищення збудників зазначених захворювань) із земель Шлезвіг-Гольштейн та Мекленбург-Передня Померанія, Держпродспоживслужбою введені аналогічні обмеження на землі Саксонія-Анхальт та Нижня Саксонія Федеративної Республіки Німеччина", - йдеться в повідомленні.

Крім того, продовжують у відомстві, згідно з офіційною інформацією Всесвітньої організації охорони здоров'я тварин (МЕБ), зареєстровані випадки високопатогенного грипу птиці на території Австрійської республіки.

"Обмежено імпорт в Україну із вказаної країни птиці, продуктів та сировини від неї (за винятком продуктів та сировини, що пройшли обробку методом, який гарантує знищення збудників зазначених захворювань)", - уточнили в Держпродспоживслужба.

У разі надходження додаткової інформації від компетентного органу Австрійської Республіки, вказане рішення може бути переглянуто з урахуванням принципу "регіоналізації".

Нагадаємо, що Держслужба з питань безпеки харчових продуктів вже забороняла імпорт птиці, м'яса птиці і субпродуктів з Австрії.

Також у зв'язку з тим, що на території Болгарії та Угорщині, за інформацією Всесвітньої організації охорони здоров'я тварин (МЕБ), зареєстровані випадки захворювання птиці хворобою Ньюкасла, Україна обмежила ввезення птиці з цих країн.

Вибір редакції

Культура

Сьогодні, 10:29

article_img
Організатори Оскара відмовилися від планів вручити чотири нагороди під час реклами
Інновації

Сьогодні, 20:00

article_img
Аквамен відпочиває. США розробляють підводних бойових роботів
Lifestyle

Сьогодні, 19:21

article_img
Привіт, Корея! Враження українки від життя в Сеулі

Головне

Країни

Сьогодні, 09:29

article_img
У Мюллера є докази листування екс-радника Трампа з WikiLeaks про злом пошти демократів
Події

Сьогодні, 16:28

article_img
Спалили картонний автомобіль. Біля будинку Порошенка в Козині влаштували протест
Геополітика

Сьогодні, 01:49

article_img
Трамп підписав пакет законів, який збільшує допомогу Україні майже до $700 млн