Ще 22 країни отримають агропродукцію з України

27 липня 2017, 18:33
Держпродспоживслужба веде переговори з 22 країнами по експорту української продукції тваринного походження на зарубіжні ринки

Про це повідомила прес-служба Держпродспоживслужби.

Голова Державної служби України з питань безпеки харчових продуктів і захисту споживачів Володимир Лапа, заявив, що кількість українських підприємств, які отримали право експорту харчових продуктів тваринного походження, збільшилася до 728.

Відео дня

Крім того, за його словами, прогресивний бізнес повинен займати активну позицію і в процесі адаптації вітчизняного законодавства до норм і вимог Європейського Союзу.

Разом з цим Володимир Лапа закликав бізнес-спільноту неухильно дотримуватися вимог країн-експортерів: "Якщо є вимоги міжнародних партнерів, то ми повинні забезпечити 100% їх дотримання".

Також в поточному році відбулося розширення географії експортних поставок продукції тваринного походження.

В даний час Україна може здійснювати експорт продукції в країни-члени ЄС з 281 українського підприємства. З цієї кількості 100 підприємств - виробники харчової продукції

У тому числі за 2016 2017 роки було відкрито і відновлено експорт в країни ЄС, КНР, Ізраїлю, Об'єднаних Арабських Еміратів, Королівства Саудівська Аравія, Єгипту, Гонконгу, Чорногорія, Сербії, Боснії і Герцеговини, Лівану і Танзанії.

Показати ще новини
Радіо НВ
X