Витратять на розвиток. Bolt отримав 20 млн євро інвестицій від IFC

4 березня 2021, 10:14

Отримані інвестиції Bolt направить на розширення бізнесу в Східній Європі та Африці.

Компанія Bolt анонсувала отримання 20 млн євро інвестицій від Міжнародної фінансової корпорації (IFC), яка входить до Групи Світового банку. Про це йдеться в повідомленні компанії.

Відео дня

Отримані кошти компанія направить на підвищення доступності сервісу на ринках, що розвиваються. Зазначається, що інвестиції допоможуть Bolt впровадити низку рішень, які створять можливості для отримання доходу, будуть стимулювати мале підприємництво і поліпшать доступ до транспортних послуг на ринках Східної Європи та Африки.

«Мета наших інвестицій — задіяти технології, які зможуть змінити транспортний сектор, зробити його більш безпечним для навколишнього середовища, а також надати доступ до надійних і доступним транспортним послугам на ринках, що розвиваються», — заявила Стефані фон Фрідебург, старший операційний директор IFC.

Нагадаємо, що в грудні минулого року Bolt закрив раунд інвестицій на 150 млн євро, який став рекордним для компанії. Залучені кошти Bolt витратить на підвищення якості і безпеки сервісів таксі, самокатів, а також доставки їжі в Європі і Африці.

Редактор: Люба Балашова
Показати ще новини
Радіо NV
X