Конкурент Bolt. Український сервіс прокату самокатів залучив майже $1 млн від приватних інвесторів

7 червня 2021, 11:30

Український сервіс прокату електросамокатів Kiwi залучив майже $1 млн від приватних інвесторів.

Український сервіс прокату електросамокатів Kiwi залучив майже $1 млн від декількох приватних інвесторів. Про це в Facebook повідомив співзасновник сервісу Олексій Кушка.

Відео дня

Імена інвесторів Кушка не розкрив і додав, що компанія відкрита до подальшої співпраці. У коментарі виданню AIN.UA він розповів, що всі інвестиції були спрямовані масштабування бізнесу і закупівлю нових електросамокатів. Нові транспортні засоби поповнять парк сервісу до кінця року.

Також Кушка розповів, що спочатку компанія зверталася до венчурних фондів.

«Під час першого раунду ми зверталися до венчурних фондів, але вони сказали нам:» спочатку зробіть раунди трохи менше, ми подивимося як ви відпрацюєте і тоді приходьте ще раз", — зазначив Кушка.

Він підкреслив, що після того як компанія вже залучила кошти від незалежних інвесторів, Kiwi готуватися почати другий раунд і відновити переговори з фондами.

Наразі сервісу в парку 900 електросамокатів, але через місяць їх повинно бути вже 1400, а до кінця року — 2000. У компанії налічується більше 70 працівників, якщо рахувати разом з підрядниками. Операційні витрати Kiwi не розголошує.

Нагадаємо, що 31 травня в Києві запустили новий сервіс прокату електросамокатів і мопедів Zelectra. Zelectra стала п’ятим сервісом прокату електросамокатів в місті. Зараз в Києві також працюють BikeNow, Bolt, Kiwi і Skroll.

Редактор: Люба Балашова

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X