Тігіпко купує другу найбільшу лізингову компанію в Україні – ЗМІ

14 лютого 2017, 12:50
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке
Сергій Тігіпко домовився про покупку компанії Український лізинговий фонд

Про це повідомило обізнане джерело на фінансовому ринку, передає FinClub.

"Сторони вже домовилися про купівлю", – сказав він. При цьому зазначається, що угода поки не закрита.

Відео дня

У ТАСкомбанку не змогли ні підтвердити, ні спростувати угоду. А в Українському лізинговому фонді повідомили про свої плани.

"Останні кілька років компанія активно розвивала роздрібний напрям, орієнтуючись на малий і середній бізнес. Ми і надалі будемо дотримуватися обраного напрямку. Акцент робимо на роботу з дилерами та імпортерами автомобілів та на створення кобрендингових програм. На подальший розвиток компанії і роботу з клієнтами і партнерами зміна власника не вплине", – заявили в УЛФ.

За даними Української асоціації лізингодавців, за підсумками дев'яти місяців 2016 року УЛФ займав друге місце за обсягом лізингового портфеля (2,82 млрд грн) і за показником "обсяг нового бізнесу" (883,4 млн грн).

При цьому істотна частина портфеля лізингової компанії - проблемна. "На старті УЛФ фінансував проекти, пов'язані з російським бізнесом, і тісно співпрацював з Внєшекономбанком. Зараз ці договори не обслуговуються. Не виключено, що в угоду увійшла тільки "хороша" частина портфеля, або ж весь портфель був проданий з дуже хорошим дисконтом", - повідомило виданню джерело на фінансовому ринку.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

poster
Картина ділового тижня

Щотижнева розсилка головних новин бізнесу і фінансів

Розсилка відправляється по суботах

Показати ще новини
Радіо НВ
X