Сербська авіакомпанія залишає Україну - ЗМІ

29 вересня 2016, 17:20
Air Serbia виконає останній рейс Київ-Белград в цьому році 30 вересня, повідомляє avianews.com з посиланням на інформацію системи бронювання

"У компанії виданню розповіли, що припинення польотів пов'язано з сезонністю рейсу. Однак у розкладі на літній сезон навігації 2017 рейси Київ-Белград відсутні, а при спробі пошуку сайт авіакомпанії видає помилку "Invalid Routes", - йдеться в повідомленні.

Відео дня

Відзначається, що Air Serbia вийшла на український ринок з другої спроби в 2016 році, почавши щоденні польоти (крім середи) між Києвом і Белградом 16 червня. На лінії використовувався регіональний літак Bombardier CRJ 900 словенської авіакомпанії Adria.

Air Serbia вперше намагалася зайти на український ринок в 2014 році. Тоді авіаперевізник запустив продаж квитків між Києвом і Белградом за ціною від 1450 грн. в обидві сторони з урахуванням зборів.

Однак у квітні запуск рейсів був перенесений на невизначений час. У заяві Air Serbia йшлося лише, що "безпека пасажирів та екіпажів є першочерговим" для авіакомпанії.

Air Serbia створена на базі національного сербської авіаперевізника JAT Airways. Акціонером оновленої авіакомпанії стала Etihad Airways з ОАЕ. Вона отримала контроль над 49% акцій JAT Airways.

До 2013 року рейс Київ-Белград виконувала українська авіакомпанія Аеросвіт. Після того, як вона припинила польоти, пряме авіасполучення між Україною і Сербією було перервано.

Показати ще новини
Радіо NV
X