Північний потік-2. Американські сенатори закликають до обов’язкових санкцій проти оператора трубопроводу

9 листопада 2021, 11:50

Частина американських сенаторів-республіканців виступає за внесення до оборонного бюджету поправки про обов’язкові санкції щодо Північного потоку-2.

Шість сенаторів у США виступили за внесення поправки до оборонного бюджету США на 2022 фінансовий рік, що передбачає обов'язкові санкції проти оператора російського трубопроводу Північний потік-2.

Відео дня

Таку заяву зробив високопоставлений член комітету Сенату із закордонних справ Джим Ріш, йдеться у повідомленні пресслужби комітету.

« Відколи адміністрація Байдена відмовилася ввести санкції Конгресу щодо Північного потоку-2 на початку цього року, Росія скоротила транзит газу через Україну і зосередила війська на українському кордоні. Путін також публічно попереджає лідерів ЄС про те, щоб вони швидко сертифікували NS2, якщо хочуть уникнути найгіршої газової кризи в Європі за останні роки», — йдеться у заяві Ріша.

Поправку ініціювали сенатори-республіканці Роб Портман, Джон Баррасо, Рон Джонсон, Том Коттон та Тед Круз та Джим Ріш. Вона пропонує запровадити обов'язкові санкції щодо оператора проекту Nord Stream 2 AG.

Сенатор Джонсон зазначив, що дозвіл президента Байдена на завершення таких проектів як Північний потік-2 становить загрозу європейській енергетичній безпеці.

Раніше повідомлялося, що німецький регулятор ухвалить рішення про участь Оператора ГТС України у процесі сертифікації газопроводу Північний потік-2 наступного тижня.

Редактор: Люба Балашова
Показати ще новини
Радіо NV
X