Schneider Electric. Французький електротехнічний гігант продасть російські активи локальному керівництву

27 квітня 2022, 13:33
Логотип Schneider Electric на штаб-квартирі компанії під Парижем (Фото:File photo / Reuters)

Логотип Schneider Electric на штаб-квартирі компанії під Парижем (Фото:File photo / Reuters)

Французька Schneider Electric продасть російські активи локальному керівництву.

Війна Росії проти України — головні події 3 червня

Французька енергомашинобудівна компанія Schneider Electric оголосила про намір продати активи в Росії локальному керівництву. Про це йдеться у повідомленні компанії.

Відео дня

«З 24 лютого 2022 року Schneider Electric призупинила нові інвестиції та міжнародні поставки в рамках нових проєктів до Росії та Білорусі. Після ретельного аналізу активів компанії та можливих сценаріїв Schneider Electric оголошує про те, що підписано листа про наміри продати активи Schneider Electric у Росії керівництву компанії в країні», — йдеться у повідомленні компанії.

У Schneider Electric зазначили, що угода має пройти узгодження з місцевою владою. Частка продажів Schneider Electric від російського підрозділу становить близько 2%.

Французька компанія планує впорядкований процес передачі. У рамках цього процесу компанія виділить кошти, "необхідні для підтримки 3500 співробітників у Росії та Білорусі".

Серед російських активів Schneider Electric – завод у Ленінградській області ЕлектроМоноблок (виготовляє низьковольтні автоматичні апарати, елегазові моноблоки, пристрої релейного захисту), Електрощит в Самарі.

Понад 60% продукції, що поставляється Schneider Electric російським клієнтам, виробляється в Росії на п'яти заводах, що належать їй.

У березні цього року Schneider Electric призупинила інвестиції та постачання в рамках нових проєктів у Росію та Білорусь.

Раніше повідомлялося, що французький машинобудівний концерн Alstom припинив постачання та інвестиції в РФ.

Редактор: Люба Балашова
Показати ще новини
Радіо NV
X