СБУ залишила пів столичного мікрорайону без інтернету

21 вересня 2016, 15:03
Силовики вилучили сервери в одного з провайдерів, який обслуговує Оболонь

Представники Служби безпеки України (СБУ) вчора опівдні забрали майже 100 серверів з технічного майданчика київського провайдера ВОКС. З цієї причини приблизно у половини мешканців Оболоні виникли труднощі з підключенням до інтернету, а також пропав доступ до низки урядових і відомчих веб-сайтів. Зокрема, до інтернет-сторінки Міністерства фінансів, Центру соціально-психологічної реабілітації дітей з функціональними обмеженнями в Оболонському районі, Київського міського центру репродуктивної та пренатальної медицини, Оболонського районного Центру соціальних служб для сім'ї та молоді. Про це повідомила прес-служба Інтернет Асоціації України (ІнАУ).

Відео дня

СБУ озвучила офіційну причину своїх дій – ймовірні фінансові порушення одного з клієнтів ВОКС. Силовики заодно вилучили сервери самого ВОКС і всіх інших клієнтів провайдера.

Згідно повідомлення ІнАУ, вже за кілька годин підозрювана у фінансових махінаціях компанія запустила свої сайти на закордонному майданчику з маршрутизацією через Російську Федерацію.

Показати ще новини
Радіо NV
X