СБУ домоглася арешту банківського рахунку великої інвесткомпанії

7 листопада 2018, 16:57

Суд на вимогу Служба безпеки України (СБУ) заарештував банківський рахунок компанії Універ Капітал.

Про це написав засновник і президент інвестиційної групи Універ Тарас Козак на своїй Facebook-сторінці.

"Тільки що СБУ наклала арешт на банківський рахунок компанії Універ Капітал, через який проводяться розрахунки по операціях клієнтів з цінними паперами, в тому числі погашення облігацій внутрішньої державної позики (ОВДП). Мотивація арешту - у "погонів" є підозри, що один з клієнтів компанії міг відмивати злочинні кошти. Хоча ніякого рішення по визнанню коштів злочинними немає!", - написав він.

Відео дня

За його словами, через заарештований рахунок проводяться операції сотень клієнтів компанії. Арешт всього рахунку, по суті, те саме, що арешт кореспондентського рахунку банку через підозри щодо коштів одного з клієнтів банку.

"Кричуща економічна безграмотність слідчих може паралізувати всю діяльність компанії! На подив і прокурор, і слідчий суддя закрили на це очі! Безпідставне тиск на нашу інвестиційну групу посилюється. І при цьому - жодних реальних звинувачень! Пане президенте Петро Порошенко, Ви ще говорите про поліпшення інвестиційного клімату?" - підсумував він.

Нагадаємо, що 11 жовтня, СБУ прийшла з обшуками у офіси фондових компаній.


Універ - інвестиційна група, що працює в Україні. До складу групи входять три компанії: Універ Капітал, Універ Менеджмент, Універ Консалтинг. Група надає брокерські послуги, послуги інтернет-трейдингу і управляє інвестиційними фондами. Засновник і президент - Тарас Козак. Власниками компанії є її менеджери.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X