СБУ відмовили в арешті майна інфосервісу YouControl

28 липня 2017, 13:08
766
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

Фото: Інфія

YouControl очікує негайного повернення майна

Суд не дозволив СБУ заарештувати майно інформаційного сервісу YouControl

Про це йдеться в прес-релізі компанії.

Згідно з повідомленням, Апеляційний суд Києва відмовив у клопотанні Служби безпеки України в арешті майна, яке було вилучено у рамках справи проти компанії YouControl.

Компанія відзначила, що очікує негайного повернення майна і недопущення порушення Конституційного права власності.

"18 липня Колегією суддів Апеляційного суду м. Києва розглянута і задоволена апеляційна скарга адвоката, скасовано ухвалу слідчого судді Шевченківського районного суду м. Києва Є. О. Мартинова та постановлено нову, якою відмовлено в задоволенні клопотання слідчого про накладення арешту", - повідомив адвокат, що захищає інтереси YouControl, Андрій Костенок.

Він зазначив, що рішенням на користь компанії передували кілька дуже дивних судових казусів. Наприклад, два взаємовиключних рішення, прийняті в один день.

"Ще 03.04.2017 року, незадовго після проведення обшуків, слідчим суддею Шевченківського районного суду м. Києва О. В. Мєлєшак у справі №761/10656/17 було відмовлено в задоволенні клопотання слідчого про арешт вилученого майна. Але слідчий, нехтуючи імперативні вимоги ч. 3 ст. 173 КПК України, відповідно до яких в разі відмови в задоволенні клопотання про арешт майна він мав негайно його повернути, продовжував утримувати майно без законних на те підстав. Без відповіді залишилось і моє клопотання про повернення такого майна", - пояснює адвокат.

Бездіяльність слідчого стало предметом оскарження в суді. Слідчим суддею Шевченківського районного суду Києва П. Л. Слободянюк 20.06.2017 року у справі №761/18221/17 було задоволено скаргу адвоката і зобов'язано слідчого повернути майно, вилучене під час обшуку.

Нагадаємо, що 23 березня співробітники СБУ проводили обшуки в квартирі комерційного директора і гендиректора онлайн-сервісу YouControl.

Пізніше в YouControl назвали причиною обшуків рішення Шевченківського суду через "незаконне використання доступу до відкритих державних реєстрів".

У YouControl в свою чергу пояснювали, що обшуки офісу компанії Службою безпеки України є замовленням конкурентів.

Вибір редакції

Гаджети

Вчора, 21:01

article_img
5 чудових смартфонів, про які ви ніколи не чули. А дарма
Події

Сьогодні, 16:57

article_img
Туалети й електронні табло. Як у Києві облаштовуватимуть зупинки громадського транспорту
Made in Ukraine

Сьогодні, 12:49

article_img
Повстали з попелу. Призабута українська соцмережа Nimses представила масштабне оновлення

Головне

Політика

Вчора, 20:41

article_img
Roshen не менш вагомий, ніж Квартал 95. Політтехнолог Порошенка - про президента, Зеленського, Тимошенко і Коломойського
Футбол

Сьогодні, 00:25

article_img
Барселона не зуміла перемогти Ліон - відео
Країни

Сьогодні, 00:07

article_img
Мати Скрипаля подала в поліцію заяву про зникнення сина - ЗМІ