СБУ відмовили в арешті майна інфосервісу YouControl

28 липня 2017, 13:08
Суд не дозволив СБУ заарештувати майно інформаційного сервісу YouControl

Про це йдеться в прес-релізі компанії.

Згідно з повідомленням, Апеляційний суд Києва відмовив у клопотанні Служби безпеки України в арешті майна, яке було вилучено у рамках справи проти компанії YouControl.

Відео дня

Компанія відзначила, що очікує негайного повернення майна і недопущення порушення Конституційного права власності.

"18 липня Колегією суддів Апеляційного суду м. Києва розглянута і задоволена апеляційна скарга адвоката, скасовано ухвалу слідчого судді Шевченківського районного суду м. Києва Є. О. Мартинова та постановлено нову, якою відмовлено в задоволенні клопотання слідчого про накладення арешту", - повідомив адвокат, що захищає інтереси YouControl, Андрій Костенок.

Він зазначив, що рішенням на користь компанії передували кілька дуже дивних судових казусів. Наприклад, два взаємовиключних рішення, прийняті в один день.

"Ще 03.04.2017 року, незадовго після проведення обшуків, слідчим суддею Шевченківського районного суду м. Києва О. В. Мєлєшак у справі №761/10656/17 було відмовлено в задоволенні клопотання слідчого про арешт вилученого майна. Але слідчий, нехтуючи імперативні вимоги ч. 3 ст. 173 КПК України, відповідно до яких в разі відмови в задоволенні клопотання про арешт майна він мав негайно його повернути, продовжував утримувати майно без законних на те підстав. Без відповіді залишилось і моє клопотання про повернення такого майна", - пояснює адвокат.

Бездіяльність слідчого стало предметом оскарження в суді. Слідчим суддею Шевченківського районного суду Києва П. Л. Слободянюк 20.06.2017 року у справі №761/18221/17 було задоволено скаргу адвоката і зобов'язано слідчого повернути майно, вилучене під час обшуку.

Нагадаємо, що 23 березня співробітники СБУ проводили обшуки в квартирі комерційного директора і гендиректора онлайн-сервісу YouControl.

Пізніше в YouControl назвали причиною обшуків рішення Шевченківського суду через "незаконне використання доступу до відкритих державних реєстрів".

У YouControl в свою чергу пояснювали, що обшуки офісу компанії Службою безпеки України є замовленням конкурентів.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X