СБУ прийшла з обшуками одразу до декількох інтернет-операторів – ЗМІ

19 вересня 2017, 14:48
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке
Співробітники Служби безпеки України з ранку проводять обшуки в офісі одного з найбільших магістральних телеком-операторів Євротранстелеком (ЕТТ)

Про це повідомило джерело в компанії, пише liga.net.

За даними ще одного джерела на ринку, сьогодні з обшуками приходили і в інші компанії телеком-галузі. Йдеться про магістральних провайдерів і операторів інтернету.

Відео дня

Нагадаємо, у серпні цього року Вищий адмінсуд задовольнив касацію Євротранстелекому проти Національної комісії з питань регулювання зв'язку (НКРЗІ) у справі маршрутизації телефонного трафіку на номери, виділені Росією для телеком-компаній анексованого Криму.

Згідно з матеріалами справи, з 10 по 30 травня 2016 року регулятор провів перевірку діяльності ЕТТ, в ході якої було зафіксовано 5 викликів на номери, які були незаконно виділені РФ для використання на території окупованого Криму і міста Севастополя.

Суд порахував у результаті, що, згідно з положенням про НКРЗІ, регулятор зобов'язаний розробити і впровадити алгоритм і процедури заборони маршрутизації кримського трафіку. Але він так і не зробив цього.

Нагадаємо, що у червні СБУ проводила обшуки у телеком-провайдера Wnet.

Тоді СБУ повідомила, що викрила механізм незаконного маршрутизації інтернет-провайдером Wnet (Дабл-Ю Нет Україна) трафіку на тимчасово окупований Крим в інтересах спецслужб РФ.

Український телеком-провайдер Wnet спростовував звинувачення СБУ в незаконній маршрутизації трафіку до Криму в інтересах російських спецслужб і інші звинувачення і оцінив фінансовий збиток від обшуків і вилучення обладнання у 3 млн грн.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

poster
Картина ділового тижня

Щотижнева розсилка головних новин бізнесу і фінансів

Розсилка відправляється по суботах

Показати ще новини
Радіо НВ
X