СБУ обшукала офіс Інтертелекому в Одесі через співпрацю з Кримом

11 листопада 2016, 20:52
Співробітники Служби безпеки України провели обшуки в офісі українського підприємства телекомпослуг, перекривши несанкціонований канал зв'язку з окупованим Кримом

У той же час Думська повідомляє, що в офісі телекомунікаційного оператора Інтертелеком в Одесі проводяться обшуки. Правоохоронці вилучають комп'ютери, техніку, документи. Весь персонал відсторонений від роботи.

Відео дня

Компанія частково припинила роботу з надання телекомпослуг. Одесити повідомляють про відсутність мобільного інтернету.

Гендиректор компанії Борис Акулов заперечує звинувачення у сприянні російським спецслужбам. Його коментаря про постачання телекомпослуг в окупований Крим на даний момент не було.

Також керівництво компанії звернулося до президента України, генерального прокурора та голови СБУ з проханням вплинути на правоохоронців.

У свою чергу за даними СБУ, завдяки співпраці з російськими спецслужбами країна-агресор отримала можливість для несанкціонованого втручання в роботу телекомунікаційних мереж України.

СБУ підозрює, що компанія передала в користування російським провайдерам частину свого обладнання і мережі у анексованому Криму. Трафік з півострова надходив на технічну площадку компанії на території України, через який забезпечувався телефонний зв'язок Криму з Росією і невизнаним Придністров'ям, пояснили в СБУ.

"Фактично підприємство продовжувало надавати телекомпослуги на території півострова, що заборонено законодавством", - сказано в повідомленні СБУ.

Інтертелеком – український CDMA-оператор, що надає послуги місцевого і мобільного зв'язку по всій країні. В Одесі у цієї компанії центральне представництво.

Раніше СБУ провела обшуки в будівлі Луганської обладміністрації.

Показати ще новини
Радіо NV
X