Сбербанк зібрався продавати ТРЦ Магелан

12 червня 2018, 15:22

Російський Сбербанк в Україні переуклав договори з усіма якірними орендарями торгового центру Магелан і активно розглядає пропозиції потенційних інвесторів.

Про це повідомили в Сбербанку, передає Інтерфакс-Україна.

"На сьогодні ТРЦ Магелан вже повернувся в повноцінний режим роботи. 11 червня відновив роботу гіпермаркет Ашан. Загалом, всі якірні орендарі - Ашан, Інтертоп, Брокард, Будинок Іграшок - переуклали договори з новою керуючою компанією", - сказали в Сбербанку.

Відео дня

Крім того, в банку відзначили, що нова керуюча компанія розпочала співпрацю з консалтинговою компанією UTG (брокеридж), і SHEN (facility maintanace), охорону об'єкта буде здійснювати Державна служба охорони.

Також банк активно розглядає пропозиції потенційних інвесторів.

"До цього часу банк як власник майна - через керуючу компанію (оскільки управління торговими центрами не є профільною діяльністю банку, - ред) - повинна забезпечити контроль безперебійного обслуговування, експлуатації об'єкта та його охорону, забезпечення всіх прав і інтересів орендарів, трудових колективів і якісного обслуговування покупців-відвідувачів центру", - відзначили у банку.

При цьому на момент, коли актив приймався у власність банку, і відбувалося погашення частини заборгованості підприємства Край Проперті, з урахуванням всіх обтяжуючих обставин і ризиків, незалежна оцінка вартості ТРЦ Магелан становила $23,7 млн. Однак ринкова вартість об'єкта на момент продажу може відрізнятися.

У банку додали, що на момент винесення рішення Антимонопольного комітету України про надання дозволу Dragon Capital купити ТРЦ Магелан, банк ще не був власником об'єкта, адже він став їм у грудні 2017 року.

"Торгово-розважальний центр на той момент знаходився в заставі у банку. Самі ж власники - Край Проперті - відмовилися від реалізації цієї угоди", - відзначили в Сбербанку, уточнивши, що непогашена сума боргу Край Проперті все ще становить близько $45 млн.Банк буде продовжувати роботу по стягненню заборгованості з недобросовісного позичальника з метою захисту інтересів своїх вкладників ", - резюмували в прес-службі.

Нагадаємо, що у грудні 2017 року Господарський суд Києва наклав повторний арешт на торговий центр Магеллан в Києві.

У серпні 2017 Антимонопольний комітет України (АМКУ) дозволив Сбербанку придбати київський Магеллан.

Прри цьому його власник, бізнесмен Анатолій Юркевич заявив про небажання віддавати актив Сбербанку.

24 січня 2018 року Київський апеляційний госпсуд відкрив провадження по апеляції Сбербанку. Також банк зараз в судах намагається стягнути з компанії Край Проперті і її поручителя компанії Універсал №16 заборгованість на $67,6 млн.

1 червня невідомі в балаклавах і зі зброєю намагалися увірватися до ТЦ Магеллан. Вони також заблокували виходи з будівлі автомобілями. Власник Анатолій Юркевич повідомляв, що молодих людей найняли представники Сбербанку Росії.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X