Санкції не допомогли. Туреччина приймає пороми з анексованого Криму

8 листопада 2016, 13:11
У Держдумі РФ заявили, що Туреччина приймає прямий пором з окупованого Росією Севастополя в Зонгулдак, незважаючи на офіційне невизнання анексії Криму

Про це заявив "депутат" Держдуми від анексованого Криму Руслан Бальбек, передає УНІАН.

"До листопада 2015 року пором Варяг виходив з Севастополя, йшов в Новоросійськ, де оформлялися відповідні суднові документи і тільки після цього він йшов в порт, тому що документацію, заповнену в Криму, турецька сторона не приймала", - пояснив Бальбек.

Відео дня

Тепер же, за його словами, пряме сполучення відновилося і в листопаді 2016 року пором Варяг здійснив перший рейс безпосередньо з Севастополя в Зонгулдак з документами, оформленими в Криму.

"Турецька сторона прийняла їх (документи – ред.) і забезпечила весь необхідний портовий сервіс. Що ж це, як не пролом в санкційної блокаді? Турецький чиновник бере на оформлення документи, заповнені в Криму (територію, яку не визнає його уряд), оформляє вантаж, бажає щасливої дороги, а місцеве видання ще й пише статтю про те, як вони раді прибуттю кримського судна... Так, в Стамбулі на це закривають очі, не роблять жодних заяв, офіційно дистанціюються від Криму. Тим не менш держслужбовці Туреччині працюють з кримською компанією, приймають документи, заповнені в Криму", - стверджує Бальбек.

Нагадаємо, що країни Заходу не визнають анексію Криму і ввели ряд економічних санкцій проти РФ.

Показати ще новини
Радіо NV
X