Санітарний автомобіль Богдан-2251 рекомендовано до закупівлі Міноборони. Волонтери протестують

3 листопада 2016, 13:40
Корпорація Богдан повідомила, що після завершення визначальних випробувань санітарного автомобіля класу А1 - Богдан-2251 (4x4) Державний науково-випробувальний центр Міноборони рекомендував відомству закупити машини для потреб ЗСУ. Водночас є інформація, що волонтери негативно оцінили можливості автомобіля

Як повідомили в корпорації Богдан, автомобіль підвищеної прохідності побудовано на шасі Great Wall Wingle 5.

"Зовні модуль виконано з алюмінію, який забезпечить надійний захист від корозії, а внутрішня обробка виконана з негорючих і зносостійких матеріалів. Санітарна частина автомобіля належним чином захищена від вологи і пилу, обладнано локальною системою обігріву, системою вентиляції з очисними фільтрами повітря, зональною та загальною системою освітлення, передбачає можливість підключення електроприладів", - йдеться в прес-релізі.

Відео дня

Салон машини також має додатковий евакуаційний вихід та передбачає штатні місця встановлення типового обладнання.

Фото: Богдан
Фото: Богдан Фото:

У той же час про бронезахист Богдана не повідомляється.

Вартість санітарної машини буде залежати від комплектації медичним та іншим додатковим обладнанням.

При цьому в корпорації зазначають, що зацікавленість в придбанні автомобіля висловили також прикордонники і підрозділи Нацгвардії.

У той же час, член ІІ робочої групи Підкомітету №4 Комітету Реформ Міністерства оборони України и Збройних сил України Валентина Варава заявила, що волонтери, котрі займаються евакуацією та лікування поранених у зоні АТО, негативно оцінюють можливості автомобіля.

За її словами, Богдан-2251 погано призначений для евакуації поранених.

НВ

Показати ще новини
Радіо НВ
X