Samsung відкриває найбільший завод з виробництва мобільних телефонів

9 липня 2018, 16:42

Південнокорейський виробник електроніки Samsung Electronics відкриває в Індії найбільший у світі завод з виробництва мобільних телефонів.

Про це повідомили у міністерстві внутрішніх справ Індії, передає Інтерфакс-Україна.

Потужність нового заводу складе до 120 млн смартфонів на рік, включаючи бюджетні моделі і флагманський смартфон Samsung S9.

Відео дня

За даними Bloomberg Intelligence, найбільшим попитом в Індії користуються смартфони вартістю до $250.

У 2017 році індійський ринок смартфонів продемонстрував найвищі темпи зростання серед 20 головних ринків світу, за даними дослідницької компанії IDC. Продажі у країні підскочили на 14% і склали 124 млн одиниць. За цим показником Індія обігнала США і вийшла на друге місце в світі, поступившись лише Китаю.

При цьому експерти оцінюють число індійських користувачів смартфонів в 425 млн чоловік, хоча у країні проживають 1,3 млрд чоловік, що говорить про великий потенціал ринку. За прогнозами Cisco, до 2021 року показник виросте до 780 млн.

За підсумками минулого року лідером індійського ринку смартфонів став Xiaomi, потіснивши Samsung.


Samsung Electronics - міжнародна транснаціональна компанія з виробництва електроніки, напівпровідників, телекомунікаційного обладнання, чіпів пам'яті, рідкокристалічних дисплеїв, мобільних телефонів і моніторів. У 124 офісах компанії на території 56 країн світу працює більше 164 тисяч чоловік.

Показати ще новини
Радіо NV
X