РЖД продає велике дочірнє підприємство сину генпрокурора Росії

17 серпня 2016, 16:41
Мінекономіки Росії погодило з Мінтрансом і Росмайном проект розпорядження уряду про продаж 25% акцій Бетэлтранса (БЕТ), які належать РЖД, повідомляє Комменрсант

Видання посилається на лист тимчасово виконуючого обов'язки глави Мінекономіки Євгена Єліна.

Контроль над підприємством перейде до компанії Т-Індустрії, співвласником якої є син генпрокурора Росії Ігор Чайка.

Відео дня

З 2004 року пакет дочірніх компаній РЖД можна продавати тільки з дозволу російського уряду.


У Росії БЕТ є найбільшим виробником залізобетонних шпал. В минулому році його виручка склала 16,3 млрд рублів, а чистий прибуток – 340 млн рублів.


У листопаді минулого року глава РЖД Олег Бєлозьоров заявляв, що Т-Індустрія може отримати контроль в БЕТ. "Рішення про продаж ми обговорювали, воно буде", повідомляв він, уточнивши, що мова йде про "прямий продаж". У червні цього року Білозеров заявляв, що монополія продасть акції непрофільних підприємств на 14 млрд руб., в тому числі БЕТ.

У минулому році Т-Індустрія просила продати 25% акцій, повідомляє видання.

Крім того, компанія-покупець пробачить РЖД штрафи за недобір узгоджених обсягів закупівлі шпал, які до кінця року можуть сягнути 1,5 млрд рублів.

Нагадаємо, прес-секретар президента Росії Дмитро Пєсков назвав замовним розслідування Фонду боротьби з корупцією Олексія Навального про бізнес синів генпрокурора Юрія Чайки.

У минулому році, 1 грудня Фонд Навального опублікував викривальний документальний фільм про корупцію в державних органах РФ, очолювану Генеральним прокурором країни Юрієм Чайкою, в якому йдеться про причетність синів генпрокурора до тяжких злочинів.

Показати ще новини
Радіо NV
X