Ryanair залучать в Україну, незважаючи ні на що

27 липня 2017, 18:43
Міністр інфраструктури Володимир Омелян заявив, що авіакомпанія Ryanair почне діяльність в Україні до кінця 2017 року

Про це він заявив у четвер на прес-конференції на Дніпропетровщині. "Я впевнений, що Ryanair в цьому році буде в Україні, я кістьми ляжу, але компанія буде в Україні", – підкреслив Омелян.

Відео дня

Міністр також сказав, що відчуває свою особисту відповідальність за ситуацію з відмовою компанії Ryanair працювати в Україні.

"Якби я не ініціював цей процес, ніяких переговорів в Україні щодо Ryanair не було. Ситуація, яку ми зараз маємо, – класична і, на жаль, негативна історія в Україні. З одного боку, ми розповідаємо, що вітаємо світові компанії в Україні, залучаємо іноземних інвесторів. Однак, коли міжнародна компанія заходить в Україну, знаходяться тисячі причин, щоб вона не зайшла", – скаржиться Омелян.

Як повідомлялося, Ryanair після тривалих переговорів скасувала плани щодо виходу на авіаринок України. Авіаперевізник пояснив таке рішення розбіжностями з керівництвом аеропорту Бориспіль, яке відмовилося виконувати досягнуті між авіакомпанією та Мінінфраструктури домовленості.

Зі свого боку очільник аеропорту Бориспіль Павло Рябікін звинуватив Ryanair у незаконних вимогах. Також він заявляв, що через ультиматум Ryanair аеропорт може зазнати збитків в 2 млрд грн.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X