Ryanair скасував штраф за перебронювання квитків до кінця осені

24 вересня 2020, 10:50

Повідомлення про порушення бронювання лоукостеру потрібно відправити не менше ніж за 7 днів до вильоту.

Ірландський локуостер Ryanair не братиме блату за зміну квитка по всім новим бронювання, які будуть зроблені в жовтні і листопаді 2020 року. Про це пише avianews.com.

Відзначається, що якщо пасажир не зможе вилетіти через заборону влади або ж захоче поміняти квиток з інших причин, він це зможе зробити без штрафу за умови, що новий рейс виконується не пізніше 21 березня 2021 року.

Відео дня

При цьому, Ryanair повинен отримати запит на зміну не менше ніж за 7 днів до початкового часу вильоту. В іншому випадку авіакомпанія буде застосовувати до пасажира стандартні правила, які передбачають штраф від 35 до 95 євро за кожний переліт.

У той же час, тимчасове скасування штрафів за зміну квитка не скасовує необхідність доплатити різницю, якщо новий квиток коштує дорожче старого.

Нова політика стосується тільки тих випадків, коли пасажир самостійно вирішив поміняти квиток. Якщо ж рейс був відмінений або перенесений авіакомпанією, пасажир має право на повне повернення сплачених коштів або безкоштовне перебронювання без оплати різниці тарифів.

Нагадаємо, що угорський лоукостер Wizz Air ввів збір за гарантоване надання місць поруч для дорослих мандрівників, які летять разом. 

Нещодавно лоукостер Eurowings ввів нову послугу, яка дозволяє пасажирам з будь-яким класом квитків залишити місце поруч з собою вільним.

Редактор: Люба Балашова
Показати ще новини
Радіо NV
X