Ryanair анонсував зменшення габаритів і ваги, доступних для безкоштовного перевезення ручної поклажі

25 серпня 2018, 16:39

Лоукостер Ryanair оголосив про введення значних обмежень на безкоштовний провіз ручного багажу на своїх рейсах, які будуть виконуватися з 1 листопада 2018 року.

Про це повідомляє avianews.

Нові правила почнуть діяти для всіх бронювань і передбачають, що пасажири, які не сплатили послугу пріоритетної посадки, зможуть провозити безкоштовно тільки один невеликий предмет ручної поклажі.

Відео дня

Мандрівники, які купили квиток до 1 вересня 2018 року, в разі незгоди з новими правилами зможуть повернути гроші за бронювання за процедурою вимушеного повернення.

Габарити невеликого предмета, який можна брати в салон літака, будуть збільшені з 35х20х20 см до 40х20х25 см. При цьому нові контрольні рамки в аеропортах будуть розраховані з запасом на предмети з габаритами до 42х20х30 см.

Після введення нових правил пасажири, які захочуть взяти з собою великий предмет ручної поклажі з габаритами 55х40х20 см і вагою до 10 кг, зможуть це зробити, сплативши послугу пріоритетної посадки вартістю 6 євро або багажний збір 8 євро під час бронювання квитка. У разі, якщо збори оплачуються після покупки квитка, їх розмір збільшується до 8 і 10 євро відповідно.

У першому випадку пасажир зможе взяти великий предмет ручної поклажі в салон літака, у другому - валізу необхідно буде здати на стійці реєстрації.

Лоукостер Ryanair почав продавати квитки іншої авіакомпанії

У компанії зміну умов провезення речей аргументують тим, що поточна політика щодо ручної поклажі призводить до затримок і не дозволяє забезпечити короткі 25-хвилинні розвороти повітряних суден між рейсами.

У 2012 році схожу політику щодо провезення ручної поклажі ввів лоукостер Wizz Air. Компанія дозволяла безкоштовно брати в салон тільки невеликий предмет ручної поклажі, а в разі якщо пасажир хотів взяти в літак сумку більшого розміру, йому необхідно було сплатити спеціальний збір. Від подібної практики Wizz Air відмовився в 2017 році.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X