Грузинський телеканал Руставі-2 виставлений на продаж

12 серпня 2019, 17:53

Новий-старий власник Руставі-2 готовий продати телеканал кому завгодно, крім Саакашвілі

Власник грузинського телеканалу Руставі-2 бізнесмен Кібар Халваші вирішив продати його через накопичені колишнім керівництвом борги. Про це повідомляє Коммерсантъ.

Відео дня

Халваші підкреслив, що компанія буде продана за правилом прозорого конкурсу тому, хто заплатить найвищу ціну.

«На жаль, мої фінансові можливості недостатні для того, щоб вивести телекомпанію з глибокої фінансової кризи, тому я прийняв рішення про продаж телекомпанії і готовий до переговорів з будь-якою зацікавленою особою», - зазначив бізнесмен. При цьому він додав, що єдиний, з ким не буде переговорів, - Михеіл Саакашвілі.

За даними бізнесмена, який вступив у права власника грузинського телеканалу в липні, борг Руставі-2 становить 70 млн ларі (понад $24 млн), майже третина якого (27 млн ларі) - заборгованість перед державою.

Кібар Халваші підкреслив, що компанія знаходиться в катастрофічному стані і «заборгувала практично всім, починаючи від водорозподільної компанії і закінчуючи американською компанією, яка проводить екзит-поли».

Як повідомлялося, після того, як Кібар Халваші виграв справу у колишніх власників телеканалу в Європейському суді з прав людини, новим гендиректором телекомпанії був призначений його адвокат Паата Салія замість Нікі Гварамії, відомого своєю непримиренною позицією щодо Москви.

Показати ще новини
Радіо НВ
X