Румунська компанія займеться днопоглибленням українських портів

7 серпня 2018, 14:20

Адміністрація морських портів України (АМПУ) підписала договір про проведення експлуатаційного днопоглиблення в акваторіях морських портів Ізмаїл та Рені з румунською компанією Complex Delta Srl.

Про це повідомили в прес-службі АМПУ.

"Тепер компанія-переможець може мобілізувати флот і приступати до виконання робіт, необхідних для підтримки навігаційних габаритів в Ізмаїлі та Рені. Це, в свою чергу, сприятиме поліпшенню умов для обробки наявних вантажопотоків і залучення нових, збільшення суднозаходів і розвитку бізнесу загалом", - заявив керівник АМПУ Райвіс Вецкаганс.

Відео дня

Вартість робіт становить майже 32 млн грн. Загальний орієнтовний обсяг грунту, що підлягає обробці, становить 200 тис. куб. м.

Запланований термін проведення днопоглиблення становить не більш ніж чотири місяці.

Нагадаємо, аукціон із вибору підрядника відбувся 17 квітня, до участі в ньому були допущені три компанії: румунські Complex Delta Srl, Natural Ecoconstruct Srl і українська Укрстройсервіс.

Відзначається, що переможець торгів зробив найбільш економічно вигідну пропозицію, яке виявилося на 3,8 млн грн нижче очікуваної вартості закупівлі. Таким чином, за результатами тендеру АМПУ заощадила майже 11% коштів.

Показати ще новини
Радіо NV
X