"Розвиток в Україні йде дуже успішно": Порошенко й президент нафтової компанії SOCAR обговорили співпрацю у сфері постачання авіапалива

26 травня 2018, 19:07
265
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке
"Розвиток в Україні йде дуже успішно": Порошенко й президент нафтової компанії SOCAR обговорили співпрацю у сфері постачання авіапалива - фото

Адміністрація президента

"Наступного року вся увага буде приділена Україні" – президент SOCAR

Президент України Петро Порошенко та президент Азербайджанської державної нафтової компанії SOCAR Ровнаг Абдуллаєв обговорили можливості розширення співпраці в сфері постачання високоякісного авіаційного палива та можливого його виробництва в Україні. Про це повідомляють на сайті Адміністрації президента.

Зазначається, що таке рішення може бути актуальним у зв’язку з різким збільшенням авіаційного пасажиропотоку в українських аеропортах, зокрема Борисполя, Львова, Харкова, Дніпра, Одеси та інших українських міст.

Сторони також обговорили "турецькі проекти" компанії, залученість до них України та перспективи подальшого розвитку нафтопереробного комплексу нашої країни.

"Наступного року, по закінченні стратегічних проектів у Туреччині, вся увага буде приділена Україні. Оскільки розвиток тут йде дуже успішно", – зазначив президент SOCAR та наголосив, що "за десять років роботи в Україні, лише зараз створені хороші умови для бізнесу".

Президент України зазначив, що Україна повинна повною мірою скористатися можливостями розвитку та поглиблення співробітництва, в тому числі і в галузі енергетики, а також наголосив на важливості використання цього потенціалу для диверсифікації енергопостачання в Україну.

Державна нафтова компанія Азербайджанської Республіки (State Oil Company of Azerbaijan Republic – SOCAR) – один з найбільших операторів світового паливно-енергетичного ринку. Ключові напрямки діяльності компанії: освоєння нових родовищ, видобування нафти й газу, переробка нафтопродуктів, трейдинг, науково-дослідницька діяльність.

Телеграм НВ

Підпишіться на наш канал у Телеграм. Там ми публікуємо термінові новини та найцікавіші історії дня України та світу.

Підписатися

ТОП 3

Компанії/Ринки

20 березня, 11:12

thumb img
"Вкрадені ліцензії не купують, пацани. Ви будете сидіти з валізою без ручки дуже довго". Головне з інтерв'ю Коболєва Бігусу
5675
Компанії/Ринки

Вчора, 18:13

thumb img
Англійський комерційний суд заборонив Газпрому виводити активи з Англії та Нідерландів
4806
Компанії/Ринки

20 березня, 08:42

thumb img
"Перше питання: яка там зарплата?" Коболєв заявив, що не хоче бути ні головою Міненерго, ні прем'єром
4749

Головне

Економіка

Вчора, 09:30

thumb img
СВОП Зеленського. Чому зростає ймовірність дефолту України
Картки

Вчора, 13:21

thumb img
Я хочу проголосувати на виборах, але буду не в Україні. Мені слід поквапитись?
Футбол

Вчора, 23:14

thumb img
Манчестер Сіті розпочав переговори з українцем про новий контракт - ЗМІ