"Розвиток в Україні йде дуже успішно": Порошенко й президент нафтової компанії SOCAR обговорили співпрацю у сфері постачання авіапалива

26 травня 2018, 19:07

Президент України Петро Порошенко та президент Азербайджанської державної нафтової компанії SOCAR Ровнаг Абдуллаєв обговорили можливості розширення співпраці в сфері постачання високоякісного авіаційного палива та можливого його виробництва в Україні. Про це повідомляють на сайті Адміністрації президента.

Зазначається, що таке рішення може бути актуальним у зв’язку з різким збільшенням авіаційного пасажиропотоку в українських аеропортах, зокрема Борисполя, Львова, Харкова, Дніпра, Одеси та інших українських міст.

Відео дня

Сторони також обговорили "турецькі проекти" компанії, залученість до них України та перспективи подальшого розвитку нафтопереробного комплексу нашої країни.

"Наступного року, по закінченні стратегічних проектів у Туреччині, вся увага буде приділена Україні. Оскільки розвиток тут йде дуже успішно", – зазначив президент SOCAR та наголосив, що "за десять років роботи в Україні, лише зараз створені хороші умови для бізнесу".

Президент України зазначив, що Україна повинна повною мірою скористатися можливостями розвитку та поглиблення співробітництва, в тому числі і в галузі енергетики, а також наголосив на важливості використання цього потенціалу для диверсифікації енергопостачання в Україну.

Державна нафтова компанія Азербайджанської Республіки (State Oil Company of Azerbaijan Republic – SOCAR) – один з найбільших операторів світового паливно-енергетичного ринку. Ключові напрямки діяльності компанії: освоєння нових родовищ, видобування нафти й газу, переробка нафтопродуктів, трейдинг, науково-дослідницька діяльність.

Показати ще новини
Радіо НВ
X