Розробник ProZorro впроваджує в Укроборонпромі нову систему управління

10 серпня 2017, 18:04
Держконцерн Укроборонпром впроваджує на своїх підприємствах автоматизовану систему управління і переводить їх на систему Enterprise Resourse Planning

Про це повідомляє прес-служба держконцерну.

За словами партнера по розвитку бізнесу IТ-Enterprise Олексія Щербатенко, впроваджувана сьогодні компанією на підприємствах Укроборонпрому Enterprise Resourse Planning, дозволяє менеджменту в режимі онлайн контролювати і оцінювати реальну ефективність всіх виробничих процесів на кожному оборонному заводі.

Відео дня

Крім того, він зазначив, що на сьогоднішній день нова автоматизована система управління вже впроваджена на ДП НВКГ Зоря-Машпроект. В даний час йде її установка на підприємствах бронетанкового кластера держконцерну: ДП Київський бронетанковий завод, ХКБМ ім Морозова, а також на ДП Красилівський агрегатний завод.

"Чим більше прозорості в роботі, тим ефективніше працює підприємство, тим легше знаходити замовників, інвесторів. Підприємства, які зараз переходять на" цифру ", вже набагато ближче до сучасних технологій, і вони будуть рухатися в тренді", - додав він.

Реалізацію проекту забезпечує українська IТ-Enterprise, один з розробників системи ProZorro, а також розробник впровадженої в Укроборонпрому в 2014 році, першого майданчика електронних закупівель в державному секторі - платформи електронних торгів Smart Tender.

Система містить детальну інформацію про всі необхідні ресурси і цикли виробництва, від складського обліку до ходу виконання контрактів, включаючи їх собівартість, завантаженість верстатів, стан техніки, витрати для виконання замовлення.

Передбачається, що система дозволить знизити собівартість виробництва, в залежності від характеру робіт, в межах 25%.

ERP (англ. Enterprise Resource Planning, планування ресурсів підприємства) - це автоматизація бізнес-процесів підприємства за допомогою програмного забезпечення.

Нагадаємо, в Міністерстві економічного розвитку і торгівлі заявили, що Всесвітній банк (ВБ) планує закуповувати через систему публічних електронних закупівель ProZorro товари та послуги для своїх проектів в Україні

Раніше в Укроборонпрому повідомляли, що інноваційну комп'ютерну систему управління вогнем Каштан, встановлену в модулі, розробило київське НВП АТ-системи.

Система призначена для дистанційного керування зброєю з прицільними відеокамерами.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

poster
Картина ділового тижня

Щотижнева розсилка головних новин бізнесу і фінансів

Розсилка відправляється по суботах

Показати ще новини
Радіо НВ
X