Розрахунок компенсацій за рішенням Стокгольмського суду займе 2-3 місяці – глава Нафтогазу

4 червня 2017, 22:46
Голова НАК Нафтогаз України Андрій Коболєв прогнозує, що розрахунок сум компенсацій, що надаються за окремим рішенням Трибуналу при Арбітражному інституті Торгової палати Стокгольма у справі по суперечці Нафтогазу з ПАТ Газпром (Росія), займе 2-3 місяці. Про це він сказав в ефірі телеканалу 1+1, пише Інтерфакс-Україна

"Нам вдалося переглянути ціну з 2014 року - це означає, що за весь обсяг газу, який Нафтогаз купував у російського Газпрому з цього періоду часу, Газпром повинен буде компенсувати певну суму. Остаточні розрахунки компенсацій у обидві сторони займуть, за моїми оцінками, приблизно 2-3 місяці", - сказав він.

Відео дня

Коболєв також додав, що перше рішення стосувалося справи про постачання газу, а тепер очікується рішення за спором про транзит газу, яка за графіком має бути до кінця червня, однак, на думку глави Нафтогазу, рішення може бути винесено пізніше.

Також він зазначив, що якщо Газпром відмовиться виконувати рішення Стокгольмського арбітражу - це буде безпрецедентно. За словами Коболєва, Газпром має майно за кордоном і через суди його можна буде заарештувати.

Раніше повідомлялося, що Стокгольмський Арбітраж не визнав вимоги Газпрому щодо "бери або плати", а визнав право Нафтогазу на перегляд ціни на ринковий рівень.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X