Розірвання військових відносин з Росією, біржова торгівля природним газом та інші головні новини бізнесу

8 листопада 2017, 20:13
ТОП головних новин українського бізнесу за 8 листопада від НВ Бізнес

1 На біржові торги вперше виставили газ з українських підземних сховищ

Дочірня компанія міжнародного енергетичного трейдера MET Holding AG (Швейцарія) - МЕТ Україна (Київ) виставила на електронні біржові торги природний газ, що знаходиться на зберіганні в українських підземних сховищах газу.

Відео дня

Так, на продаж виставлені 3 млн куб. м газу. До цього торги газом на УЕБ проводилися тільки на умовах передачі газу на віртуальній торговій точці у газотранспортній системі.

2 Україна розірвала з Росією військові відносини

Кабінет Міністрів припинив дію міжурядової угоди з Російською Федерацією про порядок взаємних поставок озброєння і військової техніки, комплектуючих виробів і запасних частин, організації ремонту та надання послуг військового призначення.

Згідно з документом, взаємні поставки озброєння, військової техніки, військового майна, комплектуючих виробів і запасних частин, організація ремонту та надання послуг військового призначення здійснювалися за узгодженими переліками і укладеними договорами.

Відзначимо, що угода була підписана 1995 року і набула чинності з дня підписання.

3 Боголюбов вимагає від України компенсацію за Приватбанк

Колишній співвласник Приватбанку Геннадій Боголюбов вимагає від уряду України повернення втрачених коштів у Приватбанку.

Загальна сума претензій поки не повідомляється, при цьому уточнюється, що у разі відмови він як громадянин Великобританії звернеться до незалежного третейського суду.

Крім того, повідомляється, що бізнесмен посилається на двосторонній інвестиційний договір (БІТ) між Сполученим Королівством та Україною, спрямований на захист іноземних інвесторів в Україні.

4 Литва приєдналася до розслідування про ввезення в Україну авто на єврономерах

Державна фіскальна служба (ДФС) і митні органи Литви почали спільне розслідування щодо законності перебування в Україні автомобілів з литовської реєстрацією.

Розслідування було розпочато за запитом української сторони щодо законності ввезення та використання на території України транспортних засобів, зареєстрованих на території Литовської Республіки.

Станом на 1 листопада, на митній території України знаходиться понад 59 тис. транспортних засобів з литовської реєстрацією, левова частка яких - 44,6 тис. ввезені в режимі тимчасового ввезення.

5 В Ощадбанку зникли $157 млн, заарештованих на рахунках компанії Онищенко

Національне антикорупційне бюро України повідомило, що з банківських рахунків компанії Quickpace Limited, пов'язаної з нардепом Олександром Онищенком, у державному Ощадбанку зникли $156,8 млн, а також 218,1 тис. грн.

poster
Дайджест головних новин
Безкоштовна email-розсилка лише відбірних матеріалів від редакторів NV
Розсилка відправляється з понеділка по п'ятницю

Однак Онищенко заявив, що не має відношення до арештованих коштів компанії Quickpace Limited.

Пізніше в Ощадбанку пояснили, що кошти з банку не зникли, вони були нібито перераховані до державного бюджету України на підставі судового рішення.

Такими були головні ділові новини середи.

Показати ще новини
Радіо NV
X