Rozetka звинуватила Київстар у нечесній конкуренції

22 серпня 2016, 16:21
Найбільший мобільний оператор рекламувався за рахунок найпопулярнішого електронного магазину, вважає його керівництво

Власник Rozetka Владислав Чечоткін заявив, що Київстар підміняє трафік для своїх абонентів фіксованого доступу в інтернет. "Так виглядає сайт Розетка у користувачів домашнього інтернету від Київстар", - обурився Чечоткін банеру мобільного оператора, який закривав усю сторінку Rozetka.

Відео дня

Він висловив припущення, що Київстар фільтрує трафік і підміняє "під свої бажання" інформацію, яку запитували інтернет-користувачі. "Зараз показують свій магазин, потім будуть свої новини", - прокоментував дій Київстару Чечоткін. "Такого банера нема на сайті Розетка. Сторінка модифікована Київстаром", - додав власник Rozetka.

У своєму фейсбук-повідомленні він відзначив президента Київстара Петра Чернишова, який дуже активно коментує різні події у цій соціальній мережі. Однак керівник мобільного оператора не відповів на згадку про себе.

В прес-службі Київстару відповіли, що подібний показ реклами власного інтернет-магазину компанії був тестовим, він тривав два тижні та закінчився 20 серпня. "Інформаційні повідомлення можуть демонструватися не більше одного разу в сім днів", - пояснив мобільний оператор. Прес-служба зазначила, що подібна практика інформування клієнтів на базі їх інформаційних запитів широко використовується на світовому ринку. У клієнтів Київстару "завжди є можливість відмовитися від інформаційних повідомлень", але для цього потрібно подзвонити у кол-центр оператора.

Показати ще новини
Радіо NV
X