«Все відновимо та відбудуємо». Rozetka відновлює роботу магазинів

8 квітня 2022, 16:57
Rozetka відновлює роботу магазинів (Фото:НВ)

Rozetka відновлює роботу магазинів (Фото:НВ)

Офлайн-магазини найбільшого українського маркетплейсу Rozetka відновили роботу у Харкові, Сумах, Шостці, Миколаєві та інших містах. У центральних та західних регіонах країни магазини також працюють.

Війна Росії проти України — головні події 3 червня

Про це повідомив у Facebook співзасновник та співвласник компанії Владислав Чечоткін.

Він зазначив, що лінія фронту проходила лише за 3 км від складів Rozetka біля Києва.

Відео дня

«Ми були повністю заблоковані. Логістику країною зупинено. Єдине, що ми могли — якнайшвидше побудувати та обладнати бомбосховища для тих наших відважних співробітників, які, як і раніше, виходили на роботу. Я захоплююсь їх мужністю», - написав Чечоткін.

Він додав, що завдяки українським військовим росіяни  відкинуті від Києва і звільнена частина України почала повертатися до життя.

«Магазини Rozetka вже працюють у Харкові та Сумах, у Шостці та Миколаєві. Вся центральна та західна частина України. Розраховуємо у понеділок відкритись у Чернігові! У Житомирі, Запоріжжі. Чекаємо, коли нам дозволять дістатися до Бучі, Гостомелю, Ірпеня, де потрібні продукти, товари першої необхідності», - повідомив співвласник компанії.

Він додав, що багато магазинів зруйновано, розграбовано, в деяких із них жили окупанти.

"Ну як жили: спали, жерли і срали там же. Але я вірю, що ми відновимо все і відбудуємо все краще, ніж було! Тому що як ніколи хочеться жити!" - заявив Чечоткін.

У березні Чечеткін повідомив у листі співробітникам, що після початку війни оборот компанії впав з 4 млрд грн на місяць до 23 млн грн за три тижні. 25 магазинів компанії було знищено або розграбовано. Rozetka довелося звільнити частину співробітників, зокрема айтішників.

Показати ще новини
Радіо NV
X