Rozetka відкриє другий магазин в регіоні

1 жовтня 2018, 12:48

Найбільший український інтернет-магазин Rozetka.ua вирішив відкрити нову точку офлайн-продажів. Новий магазин з'явиться в Одесі.

Зокрема, компанія орендувала 1,8 тис. кв. м площ у торгово-розважальному центрі (ТРЦ) FontanSky.

Про це свідчать дані консалтингової компанії Colliers International Україна, передає Інтерфакс-Україна.

Відео дня

Крім того, пул орендарів ТРЦ поповнила турецька мережа LC Waikiki, що розвиває в Україні мережу магазинів з продажу одягу, взуття та аксесуарів. Компанія відкриє в FontanSky магазин площею 1,1 тис. кв. м.

Як повідомлялося, наприкінці серпня Rozetka стала переможцем електронних торгів на оренду 1,5 тис. кв. м площі на першому поверсі в будівлі Головпоштамту на Хрещатику в Києві. Відкриття магазину заплановано до кінця 2018 року.

Також, Rozetka вперше відкрила магазин в регіоні - в Одесі, на території найбільшого масива Селище Котовського. Раніше засновник Розетки Владислав Чечоткін заявляв про плани відкрити роздрібні представництва у всіх містах-мільйонниках.

Спершу офлайнові точки магазину були тільки в Києві. Перша з'явилася в 2007 році, через півроку після запуску Розетки. Зараз в столиці їх дві: об'єкт на вул. Костянтинівській і гіпермаркет площею 6 тис. кв. м на проспекті Степана Бандери. В створення останнього інвестували $2,5 млн, точка займає в обороті Розетки вже 5%, розповідав Чечоткін.

Також раніше повідомлялося, що група компаній EVO і інтернет-магазин Rozetka.ua вирішили об'єднатися.


Rozetka заснована в 2005 році в Києві як онлайн-магазин електроніки та побутової техніки. В наступні роки компанія трансформувалася в мультікатегорійний онлайн-супермаркет. У 2017 році компанія збільшила виручку на 24,5% - до 6 млрд грн, а її чистий прибуток зріс на 9,3% - до 8,9 млн грн. Улітку 2017 року інвестиційна компанія Horizon Capital повідомила про купівлю міноритарного пакету акцій Rozetka у Ірини та Владислава Чечоткіних, проте розмір цього пакета не оголошувався.

Показати ще новини
Радіо NV
X