«Не найбільш звичний шлях для України». Чечоткін розповів, чи планує Rozetka проводити IPO

16 грудня 2021, 21:11

Власники українського онлайн-маркетплейсу Rozetka вважають проведення первинного публічного розміщення (IPO) одним з можливих варіантів розвитку, і готуються до нього.

Про це співзасновник та співвласник компанії Владислав Чечоткін сказав сьогодні під час гала-івенту НВ «Україна та світ попереду 2022».

«IPO просто один із можливих шляхів, і для України це не найбільш звичайний шлях, але Rozetka до цього готується», - зазначив він.

Відео дня

Чечоткін додав, що після того, як у 2015 році співвласником Rozetka став інвестиційний фонд Horizon Capital, аудит компанії проводить одна з компаній Великої четвірки.

"Вибудовуємо процеси, і бізнес, який ми в майбутньому зможемо презентувати для публічного розміщення", - сказав співвласник компанії.

За його словами, Rozetka хоче зайняти 10% роздрібного товарообігу в Україні, що зараз становить близько $6-8 млрд. До цієї мети компанії "ще довго-довго йти", зазначив Чечоткін.

"Найближчі років 10 є що робити", - спрогнозував він.

Rozetka була заснована у 2005 році у Києві Владиславом та Іриною Чечоткіними. У 2019 році компанія також почала працювати у Молдові, цього року вийшла на ринок Узбекистану.

Показати ще новини
Радіо NV
X