Розенко поставив під сумнів проноз Мінекономрозвитку

3 жовтня 2017, 10:24
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке
Політик заявив, що причин для підвищення цін на газ і житлово-комунальні послуги в опалювальному сезоні 2017-2018 років немає, всупереч консенсус-прогнозу міністерства

Про це в ефірі радіо ЕраFM сказав віце-прем'єр-міністр Павло Розенко, передає прес-служба Кабміну.

"Ціна на газ у нас зафіксована в проекті державного бюджету на 2018 рік. Вона залишилася на рівні цього року. Зараз немає ніяких підстав говорити про підвищення ціни на газ для населення. Так само немає підстав для зростання тарифів на житлово-комунальні послуги", - сказав він.

Відео дня

За його словами, місцеві органи влади повинні контролювати підвищення ціни на житлово-комунальні послуги.

Крім того, він додав, що в меморандумі з МВФ немає ніяких вимог щодо підвищення ціни на газ для населення в цьому опалювальному сезоні.

Раніше повідомлялося, що Міністерство економічного розвитку і торгівлі прогнозує зростання тарифів на комунальні послуги в Україні в 2018 році до 20%. Крім того, зростання тарифів може продовжитися в 2019 і 2020 роках.

Нагадаємо, з 1 серпня Національна комісія держрегулювання енергетики і комунальних послуг прийняла нову методику формування тарифів на електричну та (або) теплову енергію, яка виробляється на теплових електростанціях, теплоелектроцентралях та когенераційних установках.

А 14 вересня комісія затвердила новий порядок формування тарифів на централізоване водопостачання та водовідведення за принципом стимулюючого регулювання.

Також Кабмін змінив порядок розрахунку "опалювальної" субсидії на 2017/2018 сезон.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

poster
Картина ділового тижня

Щотижнева розсилка головних новин бізнесу і фінансів

Розсилка відправляється по суботах

Показати ще новини
Радіо НВ
X