Ротації на ОПЗ. На місце людей Народного фронту прийшов помічник Кононенка

15 вересня 2016, 17:44
1194
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке
Ротації на ОПЗ. На місце людей Народного фронту прийшов помічник Кононенка - фото

На позачергових зборах акціонерів ОПЗ обрали новий склад наглядової ради

15 вересня на позачергових зборах акціонерів Одеського припортового заводу (ОПЗ) обрали новий склад наглядової ради підприємства

Про це повідомили в прес-службі Фонду державного майна України (ФДМ).

Зокрема, в новий склад наглядової ради ОПЗ увійшли представники ФДМ: Герц В.І., Асташев Е.В., Лепявко В.М., Маньковська А.Р., Візир А.С.

Як повідомили у Радіо Свобода, в 2015 році Олександр Візир був помічником народного депутата від Блоку Петра Порошенка Ігоря Кононенка. А останній є армійським другом і бізнес-партнером президента України Петра Порошенка та першим заступником голови депутатської фракції партії БПП.

На момент призначення в ОПЗ Візир працював у Фонді держмайна на посаді заступника начальника відділу міждержавних майнових відносин Управління корпоративних прав держави Департаменту управління державними підприємствами та корпоративними правами держави.

А Віталій Герц, який також став новим членом наглядової ради ОПЗ, раніше керував Житомирським лікеро-горілчаним заводом, який належить Державному управлінню справами. Також Герц був помічником народного депутата від Партії регіонів Сергія Мошака.

Крім того, членом наглядової ради став Євген Асташев – директор департаменту управління державними підприємствами і корпоративними правами держави Фонду держмайна.

Зберігли свої посади членів наглядової ради заступник начальника відділу Фонду Ірина Лепявко та головний спеціаліст ФДМУ Анастасія Маньковська.

Таким чином, з наглядової ради ОПЗ були виключені люди, яких пов'язують з представниками Народного фронту. Мова йде про Сергія Насвiщука та Сергія Перелому. Останній є бізнес-партнером представника Народного фронту Миколи Мартиненка по агенції нерухомості Вортекс.

Раніше в ЗМІ неодноразово повідомляли, що структури, близькі до представників Блоку Петра Порошенка і Народного фронту, заробляють на ОПЗ. Серед них називали Ігоря Кононенка та Миколу Мартиненка. Самі вони все заперечували.

У травні 2015 року в наглядова рада ОПЗ призначила членом правління Ольгу Ткаченко, яка раніше працювала помічником депутата від БПП Олександра Грановського, близького соратника Ігоря Кононенка.

У липні Національне антикорупційне бюро затримало голову наглядової ради ОПЗ Сергія Перелому і першого заступника підприємства Миколу Щурикова, близьких до представників Народного фронту. Їх затримали у справі про розтрату коштів заводу. Затримані свою провину заперечують.

Журнал НВ (№9)

Справа, котра топить президента

Напередодні президентських виборів Петро Порошенко опинився в епіцентрі потужного скандалу в оборонному секторі, який може коштувати йому другого терміну

Читати журнал українською

ТОП 3

Економіка

Вчора, 16:10

thumb img
Амбромавічус і Данилюк. Що вони роблять поруч із Зеленським?
8601
Компанії/Ринки

Вчора, 13:55

thumb img
Комітет Європарламенту схвалив директиву про Північний потік-2
6415
Компанії/Ринки

Вчора, 13:02

thumb img
Наглядова рада Нафтогазу запропонувала Гройсману оновлений склад правління - ЗМІ
5341

Головне

Геополітика

Вчора, 19:15

thumb img
США всерйоз розглядають можливість членства Бразилії в НАТО - Трамп
Погляди

Вчора, 22:50

thumb img
19 березня: Квантовий "єлбаси" та Брекзит
Країни

Сьогодні, 09:16

thumb img
Токаєв запропонував перейменувати столицю Казахстану та центральні вулиці міст на честь Назарбаєва