Росія зменшила експорт вугілля з окупованого Донбасу

8 вересня 2017, 14:15
У серпні 2017 року Росія експортувала до країн Європи близько 175 тис. т вугілля, нелегально вивезеного з окупованих районів Донецької та Луганської областей

Про це зазначено в даних РЖД і ФТС, передає liga.net.

Порівняно з липнем обсяги експорту скоротилися на 34%, або близько 92 тис. т.

Найбільшим експортером українського вугілля залишається Компанія Газ-Альянс, підконтрольна Сергію Курченко.

Відео дня

У серпні з портів компанія експортувала понад 39 тис. т антрациту, тоді як у липні експорт становив 50 тис. т.

Усі обсяги були нелегально вивезені південно-осетинською компанією Внешторгсервіс, які в подальшому були переоформлені на Газ-Альянс.

Ще одна компанія Курченко - Петролеум капітал - експортувала з Росії 29,4 тис. т вугілля, попередньо вивезеного з Донбасу.

Компанія Русский антрацит експортувала близько 27,8 тис. т антрациту. Всі обсяги були поставлені на адресу гонконзької Grecoal Limited, підконтрольній братам Олександру та Сергію Мельничукам.

Ще одна компанія, співвласником якої є Олександр Мельничук, - Вугільні технології - експортувала близько 6 тис. т антрациту в серпні.

З липня 2017 року компанія Внешторгсервіс, в управлінні якої знаходяться шахти холдингу ДТЕК, припинила проходити за накладними РЖД як імпортер вугілля. При цьому компанія продовжує поставляти на окуповані території Донбасу коксівне вугілля та залізну руду. Також компанія вивозить готову металопродукцію.

Раніше також повідомлялося, що Курченко зайнявся експортними поставками вугілля українського походження з окупованого Донбасу.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

poster
Картина ділового тижня

Щотижнева розсилка головних новин бізнесу і фінансів

Розсилка відправляється по суботах

Показати ще новини
Радіо НВ
X