Роснафті через санкції США довелося відмовитися від своїх проектів в Ірані - ЗМІ

13 грудня 2018, 10:34

Через введення американських санкцій проти Ірану Роснафті довелося відмовитися від своїх стратегічних проектів у цій країні, дорожню карту за якими було підписано у 2017 році, передають Ведомости з посиланням на обізнані джерела.

Як повідомляється, для їх реалізації глава компанії Ігор Сечин планував інвестувати близько $30 млрд, однак у зв'язку з загрозою введення США обмежувальних заходів щодо ісламської республіки влітку 2018 року переговори з цього приводу були припинені.

Відео дня

Крім того, ще однією причиною виходу Роснафти з Ірану називають зміну її стратегії, яка зосередилася на зростанні всередині самої РФ.

При цьому зазначається, що зобов'язань перед іранською стороною у російської держкомпанії не було і ніяких коштів вона не вкладала, тому і втрат у зв'язку з цим у неї бути не повинно.

Нагадаємо, що з 5 листопада набули чинності всі санкції США проти Ірану, які існували до підписання Спільного всеосяжного плану дій щодо іранської ядерної програми від 2015 року. Санкції спрямовані, перш за все, на банківський сектор, нафтову промисловість і транспортну галузь.

Вашингтон вивів з-під дії "нафтових" санкцій відносно Ірану компанії Китаю, Індії, Греції, Італії, Тайваню, Японії, Туреччини і Південної Кореї.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X