Смак майбутнього. Як рослинне м’ясо завойовує український ринок, хто його просуває і купує

6 грудня 2020, 09:09
НВ Преміум

Рослинне м’ясо, яке підкорило ринки Заходу, зацікавило й українців — вони все частіше надають перевагу бургерам із котлетою з бобів, пише журнал НВ.

А ндрій Черуха, засновник бренду вишиванок Etnodim, давно почав цікавитися рослинним м’ясом — аналогом звичайної яловичини і свинини, але виготовленим із бобових. Дізнавшись більше про компанії, які просувають такі товари у світі, він зрозумів, що зробити аналогічний бізнес можна і в Україні. «Є багато людей, яким подобається смак м’яса, але вони з певних причин його не їдять», — розповідає підприємець.

Відео дня

Із кінця вересня він сам випускає такий продукт — фарш із соєвого ізоляту. В його складі — білок, вода, соняшникова і кокосова олії, дріжджові екстракти, які надають необхідний смак, а ще концентрований буряковий сік, сіль і натуральні ароматизатори. У 100 г — 270 калорій і 15,4 г білка. За упаковку вагою 350 г Черуха править 160 грн.

На розробку і запуск продукту підприємець витратив $30 тис. Ще $40−50 тис. пішло на купівлю устаткування і виробничі витрати.

Але реакцією ринку підприємець задоволений, адже потенційні партнери — магазини і ресторани — самі звертаються до нього. «Ми спочатку навіть не впоралися із запитами, — розповідає Черуха. — Але вже переїхали до нового приміщення і збільшили виробництво». Зараз його фірма випускає 6−7 т рослинного м’яса на місяць, але може робити до 10 т.

Продукти на рослинній основі в найближчі 15 років витіснять із раціону людей їжу тваринного походження. Це сміливе припущення Патріка Брауна, засновника і головного виконавчого директора компанії Impossible Foods, яке пролунало влітку в інтерв'ю CNBC, розтиражували багато світових ЗМІ.

Impossible Foods — швидкозростальна фірма з Каліфорнії, заснована у 2011 році. Вона оцінюється у $4 млрд і спеціалізується на аналогах м’яса на рослинній основі. Її флагманський продукт — бургер, який пахне і виглядає як яловичина і має її смак.

А в листопаді 2019 року в Україні з’явилися напівфабрикати Beyond Meat на основі білка, видобутого з бобових і рису.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

poster
Картина ділового тижня

Щотижнева розсилка головних новин бізнесу і фінансів

Розсилка відправляється по суботах

Показати ще новини
Радіо НВ
X