Російську частку в одному із найбільших українських фармдистриб’юторів передали АРМА

10 серпня 2022, 18:33
Вента. ЛТД (Фото:Сайт Вента. ЛТД)

Вента. ЛТД (Фото:Сайт Вента. ЛТД)

Російську частку в одному з найбільших фармдистриб’юторів України ТОВ Вента ЛТД передали до управління АРМА.

Компанія з топ-3 фармдистриб'юторів України ТОВ Вента. Лтд передали в управління АРМА корпоративні права, що належали російському АТ Катрен, повідомляє Інтерфакс-Україна.

Відео дня

Повідомляється, що передача корпоративних прав відбулася 1 серпня у співпраці з Офісом генерального прокурора України.

" До моменту початку повномасштабного вторгнення РФ в Україну механізм націоналізації російських активів ще не працював", - заявили у Вента.ЛТД.

У компанії додали, що кримінальне провадження « є лише інструментом вилучення частки» та інші звинувачення на адресу компанії нібито " Для виду".

На сайті Офісу генпрокурора повідомляється , що посадові особи підприємства мають безпосередній зв'язок із Росією. Вони можуть бути причетними до фінансування держави-агресора.

Російська частка у Вента. ЛТД потрапила під арешт у рамках кримінального провадження про розтрату майна, ухилення від сплати податків, відмивання грошей та колабораціонізм (ч. 4 ст. 191, ч. 3 ст. 212, ч. 3 ст. 209, ч. 1 ст.111- 2 КК України).

За оцінкою Вента. Лтд, частка компанії на фармринку України на початок 2022 року становила 10-11%, у березні вона зросла до 15%.

За даними системи Опендатабот, засновниками Вента. Лтд виступали АТ Катрен з часткою 24%, Генріх та Ганна Ріттер, кожен з яких володів часткою 24%, та Сергій Мішко з часткою 18%.

У травні цього року повідомлялося, що американський фармгігант Bristol-Myers Squibb вирішив залишити Росію.

Редактор: Люба Балашова
Показати ще новини
Радіо NV
X