Російську мережу ресторанів остаточно закрили в США

15 червня 2018, 08:56

Російська мережа ресторанів Теремок закрила другий з двох своїх закладів в Нью-Йорку.

Власник і гендиректор Теремка Михайло Гончаров підтвердив цю інформацію в інтерв'ю виданню vc.ru.

Гончаров зазначив, що обидва ресторани були закриті за власним рішенням компанії.

Відео дня

"У травні ми закрили обидві точки, зараз шукаємо нові локації і опрацьовуємо договори оренди. Це було наше власне рішення, це технічний момент, будемо переїжджати", - сказав він.

У той же час джерело видання RTVI стверджує, що нових ресторанів мережі в США не буде.

Два ресторани мережі Теремок відкрилися в Нью-Йорку в червні 2016 року. Тоді Гончаров розповідав, що компанія готувалася до виходу на американський ринок з 2014 року. Компанія активно просувала свої заклади в Нью-Йорку, в тому числі, в рекламній продукції в російських ресторанах мережі.

У березні 2018 року американське видання Patch.com повідомило, що міський департамент охорони здоров'я Нью-Йорка ухвалив закрити ресторан Teremok на Сьомій авеню в Манхеттені через антисанітарні умови приготування їжі. Серед причин рішення згадувалося те, що на кухні ресторану виявили гризунів і шкідників, а їжу зберігали при неналежній температурі.

31 березня глава мережі Михайло Гончаров повідомив про "вороже ставлення" інспекторів, які проводили перевірку ресторану. За словами Гончарова, у співробітників ресторану, в тому числі, питали, чи належить компанія російського президента Володимира Путіна і не відмивають власники закладу гроші з Росії.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X