Російському банку відмовили у стягненні з Укрзалізниці 1,5 млрд грн

6 листопада 2017, 13:05
Київський апеляційний господарський суд відмовився стягнути з Укрзалізниці 1,5 млрд грн на користь Сбербанку

Про це йдеться у повідомленні прокуратури Києва.

"На сьогодні постановою суду апеляційної інстанції, який погодився з доводами столичної прокуратури, апеляційну скаргу банку залишено без задоволення, а рішення Господарського суду - без змін.", - наголошується в повідомленні.

Відео дня

У прокуратурі також додали, що Сбербанк звертався до Господарського суду Києва з позовом про стягнення зазначених коштів з Укрзалізниці в якості заборгованості за кредитним договором, укладеним між банком і державним підприємством Донецька залізниця у 2011 році.

Однак у зв'язку з перебуванням державного підприємства Донецька залізниця в стані припинення, банк вирішив стягнути заборгованість з Укрзалізниці.

Нагадаємо, у березні Господарський суд міста Києва відмовився стягнути з Укрзалізниці майже 1,5 млрд грн на користь Ощадбанку.


Укрзалізниця - українське державне підприємство, основною сферою діяльності якого є перевезення залізничним транспортом.

До складу Укрзалізниці входять Донецька, Львівська, Одеська, Південна, Південно-Західна і Придніпровська залізниці, а також інші підприємства і організації єдиного виробничо-технологічного комплексу, що забезпечують перевезення вантажів і пасажирів.

Показати ще новини
Радіо NV
X