Російський ВТБ хоче довести до банкрутства кримську компанію Фірташа

28 вересня 2017, 17:09
445
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

Проти компанії Дмитра Фірташа подали позов про визнання її неспроможною

ВТБ планує звернутися з позовом до суду про визнання банкрутом компанії Титанові інвестиції (Москва), якому передано в оренду майно заводу Кримський титан (великий виробник діоксиду титану, Армянськ, Крим)

"Банк ВТБ повідомляє про свій намір звернутися в Арбітражний суд міста Москви із заявою про визнання компанії Титанові інвестиції (...) неспроможною (банкрутом) у зв'язку з наявністю у неї ознак банкрутства", - йдеться в матеріалах Єдиного федерального реєстру відомостей про банкрутство, передає Інтерфакс-Україна.

У прес-службі банку не коментують цю інформацію. Керівництво Титанових інвестицій утрималося від коментарів.

Компанія Титанові інвестиції зареєстрована в червні 2014 року і, за даними Єдиного державного реєстру юридичних осіб (ЕГРЮЛ), належить кіпрській Letan Investments Limited - засновнику холдингової компанії українського бізнесмена Дмитра Фірташа Group DF International GmbH (Австрія).

Нагадаємо, що після анексії Криму Кримський титан був перереєстрований в Києві і перейменований в Ukrainian Chemical Products. Його майновий комплекс переданий в оренду компанії Титанові інвестиції, зареєстрованої в Москві, яку контролює Фірташ. Завод виробляє діоксид титану і добрива.

Раніше повідомлялося про те, що російський банк ВТБ подав позов в Арбітражний суд Москви з вимогою стягнути $39,4 млн заборгованості з компанії Ukrainian Chemical Products (Київ, раніше - Кримський титан), яка належить українському бізнесменові Дмитру Фірташу.


Кримський Титан - найбільший виробник діоксиду титану на території Східної Європи. Крім діоксиду титану пігментного, підприємство виробляє червоний залізоокисний пігмент, мінеральні добрива, сірчану кислоту, алюмінію сульфат, рідке натрієве скло, залізний і мідний купорос, соду і літій.

Підприємство розташоване на території Крим а, в північній частині однойменного півострова на Перекопському перешийку на узбережжі Сиваша.

Вибір редакції

Країни

Вчора, 19:15

article_img
Новий ЮКОС? У Росії заарештували великого американського інвестора
Гаджети

Вчора, 20:00

article_img
Тільки в профіль. Якими будуть нові iPhone 2019
Люди

Вчора, 19:20

article_img
Мені не 80, щоб я гарно зберіглася. Ольга Сумська про вік, забобони і прабабусю, в яку закохався Нестор Махно

Головне

Події

Вчора, 19:56

article_img
Репортери без кордонів засудили вимогу ГПУ надати доступ до внутрішніх документів НВ
Події

Сьогодні, 10:27

article_img
Балуха етапували голодним і без речей - правозахисники
Політика

Вчора, 15:36

article_img
Державний адвокат оскаржив вирок Януковичу