Російський власник Промінвестбанку змінить назву

30 жовтня 2018, 18:21

Материнський банк українського Промінвестбанку - російський Внєшекономбанк (ЗЕБ) - буде перейменований, в результаті чого слово "банк" зникне з його назви разом з історичним брендом.

Про це повідомила прес-служба уряду РФ, передає Інтерфакс.

Проекти федеральних законів були підготовлені Мінфіном РФ і передбачають, зокрема, що нова назва ВЕБа буде звучати як Державна корпорація розвитку ВЕБ.РФ.

Відео дня

"Національний інститут розвитку повинен займатися не тільки кредитуванням, але і комплексним супроводом проектів, включаючи експертизу економічних і соціальних ефектів, опрацювання нових механізмів реалізації соціально значущих проектів на принципах зворотного фінансування", - йдеться в пояснювальній записці.

Законопроект закріплює за ВЕБом нову функцію - по координації і організації діяльності інститутів розвитку з питань забезпечення довгострокового соціально-економічного розвитку. Для вирішення цього завдання ВЕБ братиме участь в управлінні інститутами розвитку, формувати процедури спільної роботи над проектами, що забезпечують використання інструментів підтримки проектів, включаючи державну, забезпечувати інформаційну взаємодію інститутів розвитку з органами влади та підготовку пропозицій про вдосконалення заходів їх підтримки.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X