Російський Тольяттіазот повністю припинив транзит аміаку через Україну

26 грудня 2016, 15:13
З 23 грудня 2016 року рросійська компанія Тольяттіазот (ТоАЗ) повністю зупинила транзит продукції підприємства по території України

Про це повідомила прес-служба компанії.

Згідно з повідомленням, на звернення Тольяттіазот в Укрхімтрансаміак про збільшення до кінця 2016 року квоти на обсяг прокачування було отримано відмову.

Відео дня

Крім того, наголошується, що раніше Вищий адміністративний суд України (ВАСУ) повністю задовольнив касаційну скаргу ТоАЗа щодо спору з Мінекономрозвитку України.

"Своїм рішенням ВАСУ визнав недійсним наказ Мінекономрозвитку Про надбавку до тарифу за транзит аміаку трубопровідним транспортом через територію України від 18.08.2015 №1003. Завдяки рішенню ВАСУ була скасована надбавка в розмірі більше $8 за транзит 1 т аміаку територією України, що діяла у відношенні продукції ВАТ Тольяттіазот більше року", - зазначили в Тольяттіазоті.

У компанії також повідомили, що в даний час Тольяттіазот веде переговори про порядок відшкодування сум, сплачених компанією внаслідок неправомірно встановленої Укрхімтрансаміак надбавки.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X