Російський суд визнав незаконність дій податківців щодо фабрики Roshen

7 вересня 2015, 12:16
269
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

Суд погодився з усіма аргументами платника податків і зробив висновок про незаконність дій податкового органу

Фото: roshen.com

Арбітражний суд Липецької області відмовив у задоволенні заяви АТ Липецька кондитерська фабрика Рошен, в якій заперечується вимога міжрайонної інспекції ФНС про зменшення амортизаційної премії, при цьому визнавши незаконність такої вимоги, повідомив адвокат АО Олександр Гур'єв

За словами Гур'єва, з мотивувальної частини рішення випливає беззаперечний висновок про незаконність вимоги ФНС про зменшення амортизаційної премії, передає Інтерфакс.

Суд, зокрема, вказав: "Доводи товариства про те, що оскаржувана вимога за своєю формою та змістом не передбачена чинним законодавством, суд вважає дійсними. Суд погоджується з аргументом заявника про те, що чинним податковим законодавством не передбачено обов'язок платника податків проводити перерахунок розміру амортизаційної премії у відношенні основних засобів".

"Суд, таким чином, погодився з усіма доводами платника податків і зробив висновок про незаконність дій податкового органу", - сказав адвокат.

Відзначається, що єдиною підставою для відмови задовольнити вимоги кондфабрики послужило рішення світового судді про закриття провадження по адміністративній справі відносно керівника фабрики з обвинуваченням у вчиненні правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 19.4. КпАП (непокора законному розпорядженню або вимозі посадової особи органу, що здійснює державний нагляд (контроль)).

Roshen об'єднує ряд кондитерських фабрик в Україні, а також Клайпедську кондитерську фабрику (Литва), АТ Липецька кондитерська фабрика Рошен і фабрикою Bonbonetti Choco (Угорщина).

Нагадаємо, російська влада заарештувала майно липецької фабрики Порошенко в квітні 2015 року.

В свою чергу це спровокувало Президента України Петра Порошенка зробити заяву, що продаж Липецької кондитерської фабрики утруднений через те, що російська влада наклала арешт на майно.

22 липня Арбітражний суд Липецької області підтримав Липецьку кондитерську фабрику в суперечці з федеральними податковими органами.

 

Вибір редакції

Наукпоп

Вчора, 12:40

article_img
Нумо, дівчата! Росія відправить у космос жіночий загін
Події

Вчора, 16:27

article_img
Не може не скорочуватися. В Україні підрахували зменшення кількості населення
Країни

Вчора, 13:48

article_img
Запитав про дружину президента. Справа блогера, який викривав корупцію в Азербайджані, призвела до масових протестів

Головне

Події

Вчора, 10:09

article_img
Філарет: Назва Православна церква України є неправильною
Політика

Вчора, 22:00

article_img
Справа Єфремова: Екс-нардепу продовжили арешт
Країни

Вчора, 21:44

article_img
Пожежа в Керченській протоці: кількість загиблих зросла