Російський суд визнав незаконним стягнення з ТВЕЛу $12 млн на користь кредитора Енергоатому

19 вересня 2017, 17:28
Верховний суд РФ визнав незаконним стягнення з паливної компанії ТВЕЛ $12,3 млн за контрактом з державним підприємством Національна атомна енергогенеруюча компанія (НАЕК) Енергоатом (Україна) на користь гібралтарської Remington Worldwide Limited

Про це повідомили Інтерфаксу в російській компанії.

Верховний суд не погодився з висновками судів нижчих інстанцій і виніс остаточний вердикт по правовому спору.

Розглянувши скаргу ТВЕЛ і Енергоатому, судова колегія з економічних спорів винесла ухвалу про скасування всіх раніше прийнятих у справі судових актів і визнала постанову судового пристава-виконавця про стягнення грошових коштів незаконною.

Відео дня

"Енергоатом має перед Remington заборгованість в розмірі $12,3 млн, в результаті було відкрито виконавче провадження, в рамках якого пристав наклав арешти на майнові права за контрактами Енергоатому з третіми особами, в тому числі з ТВЕЛ. Порахувавши за клопотанням Remington, що у ТВЕЛу є дебіторська заборгованість перед Енергоатомом, пристав постановою звернув стягнення на цю заборгованість, зобов'язавши ТВЕЛ перерахувати $12,3 млн. ТВЕЛ оскаржив цю постанову в судах трьох інстанцій, однак тільки Верховний суд РФ розібрався в справі ", - пояснили в ТВЕЛ.

Нагадаємо, у березні 2014 року судовий пристав-виконавець наклав арешт на майнові права, що виникають з контрактів Енергоатому, в тому числі з ТВЕЛ.

У травні 2016 року пристав звернув стягнення на нібито наявну у ТВЕЛу заборгованість на $12,3 млн. Арбітражний суд Москви, а потім і суди апеляційної та касаційної інстанцій підтримали дану позицію.

Показати ще новини
Радіо NV
X