Російський суд скасував рішення про виплату Антонову роялті в $2,9 млн за товарний знак

12 січня 2017, 10:23
Московський суд з інтелектуальних прав повернув на повторний розгляд справу за позовом українського держпідприємства Антонов до ВАТ Авіакор - авіаційний завод (Самара, входить в холдинг Російські машини) про виплату $2,9 млн роялті за використання товарного знака при виробництві і реалізації літаків

"Скасувати постанову суду апеляційної інстанції і передати справу на новий розгляд до апеляційної інстанції", - говориться в рішенні московського суду, розміщеному в картотеці арбітражних справ, передає Інтерфакс-Україна.

Відео дня

Нагадаємо, що в жовтні минулого року 11-й Арбітражний апеляційний суд (Самара) залишив без задоволення скаргу Авіакора, в якій компанія вимагала скасувати рішення Арбітражного суду Самарської області про виплату роялті на користь ДП Антонов і повністю задовольнити зустрічний позов про виплату понад 170 млн рублів для покриття збитків, що виникли в ході реалізації проекту по випуску та продажу в Росії літаків Ан-140 (розробником є ДП Антонов). На думку Авіакора, український розробник не забезпечив безперервну дію сертифіката типу літака.

У липні 2015 року керівництво Авіакора повідомило про припинення програми випуску Ан-140, що реалізується в РФ з 2003 року, у зв'язку зі складнощами в кооперації з українськими партнерами, а також відсутністю можливості забезпечити оперативне імпортозаміщення. Також повідомлялося, що Авіакор не виконав свої зобов'язання за держконтрактом з Міноборони РФ з виробництва Ан-140 через порушення термінів постачальниками.

Показати ще новини
Радіо НВ
X